Program imprezy

Program imprezy

Miano najlepszych Juwenaliów Rzeszowskich w Polsce zobowiązuje nas do przygotowania jeszcze lepszego cyklu wydarzeń juwenaliowych, na których nie zabraknie niespodzianek i dobrej zabawy. Startujemy pełną parą już od 1 kwietnia z cyklem Juwenaliowych mix wydarzeń, które potrwają do 25 kwietnia m.in.:

  • wielkie grillowanie,
  • erasmus day,
  • bieg na orientacje,
  • taneczny kalejdoskop i wiele innych atrakcyjnych wydarzeń, na których nie może Cię zabraknąć!

Rzeszowskie Juwenalia odbędą się 9-11 maja 2019 roku w miasteczku akademickim Politechniki Rzeszowskiej.

Na terytorium Politechniki Rzeszowskiej będą do wyboru trzy sceny, każda z innym klimatem muzycznym, a poza tym wesołe miasteczko oraz strefa gastronomiczna.

w Rzeszowie juwenalia

Program Juwenaliów

juwenalia Rzeszów

9 maja 2019

▪ Piękni i Młodzi
▪ Nocny Kochanek
▪ Otsochodzi

10 maja 2019

▪ Happysad
▪ Lady Pank
▪ Daria Zawiałow
▪ Kali

11 maja 2019

▪ Sławomir
▪ O.S.T.R
▪ Krzysztof Cugowski

Bramy koncertowe dnia 9 otworzą się wraz z wejściem Korowodu Juwenaliowego na teren miasteczka Politechniki Rzeszowskiej, natomiast 10 i 11 maja otworzą się o godzinie 18:00. 

Bilety na Juwenaliach

Studenci wszystkich uczelni rzeszowskich oraz uczniowie wszystkich szkół średnich mają wstęp wolny, za okazaniem ważnej legitymacji. Pozostali uczestnicy mogą zakupić bilet dniu wydarzenia koszt biletu jednorazowego 25 zł, natomiast jest możliwość kupna biletu w przedsprzedaży: 40 zł karnet trzydniowy I pula ( od 1 do 15 kwietnia) oraz 50 zł karnet trzydniowy II pula (od 16 do 30 kwietnia).

Do zobaczenia na najlepszych Juwenaliach w Polsce!